• Українська
  • Русский
Вхід
Забули пароль? Натисніть тут
Ще не маєте аккаунта?
FAQ | UkrSpace.com

Часті запитання/відповіді.

Я знайшов дешевше. Чому я повинен замовляти у Вас?

Ми орієнтуємось на клієнтів, яким потрібна висока якість послуг за адекватну ціну. Ми не претендуємо бути найдешевшим хостингом, проте намагаємось тримати ціни на низькому рівні так, щоб це не впливало на якість послуг.

Ви можете допомогти перенести та налаштувати сайт?

Так, звісно! Ми готові прийти вам на допомогу! Просто напишіть нам прохання на support@ukrspace.com, або створіть тікет через білінг-панель і ми постараємось виконати ваше прохання в найкоротший термін. Це абсолютно безкоштовно!

Чи можу я взяти хостинг для тесту? Я маю щось платити?

Перших 3 тарифних плани (Земля, Нептун, Уран) включають в себе безкоштовний тестовий період, який складає 3 дні. Нічого платити не потрібно. Просто оберіть тариф та вкажіть доменне ім'я. Хостинг буде готовий за декілька хвилин.

Як я можу платити за ваші послуги?

В даний момент підтримується оплата за допомогою пластикових карток Visa/Mastercard через сервіс LiqPay. Також оплата можлива і за допомогою WebMoney в гривнях (WMU). Ми постійно працюємо над розширенням можливостей оплати і в майбутньому способів буде більше.

Коли моє замовлення буде виконане?

Зазвичай усі замовлення виконуються автоматично упродовж 2-3 хвилин після оплати. Але якщо у вас виникли будь-які проблеми - терміново звертайтесь за безкоштовним телефоном 0 800 750 556 і ми допоможемо вирішити усі проблеми в найближчий термін.

Чи є на вашому хостингу захист від DDOS-атак?

Так. В кожен тариф включена послуга базового захисту від DDOS-атак. Дана послуга прийде вам на допомогу, коли конкурент чи просто недоброзичливець захоче створити атаку на ваш сайт, то він стикнеться з нашим захистом і його атака буде зупинена.